Nagrody konkursowe oficjalnie przekazane laureatom.


Nagrody konkursowe oficjalnie przekazane laureatom.

 

              Konkurs okręgowy pod nazwą „Ogródek warzywny moich marzeń” edycja 2021 oraz konkurs okręgowy pod nazwą „Wzorowa Działka Okręgu Opolskiego roku 2021” zostały rozstrzygnięte a laureaci nagrodzeni na Wojewódzkim Dniu Działkowca w Opolu 

4 września 2021 r. 

Ze względu na nieobecność części laureatów z Kędzierzyna-Koźla na obchodach wojewódzkich, ich nagrody i upominki zostały przywiezione do Kędzierzyna przez Panią Prezes ROD KOLEJARZ. 

Zarząd postanowił zorganizować na tę okoliczność spotkanie i przekazać uroczyście wszystkie nagrody laureatom podczas przyjęcia okolicznościowego, które odbyło się 11 września 2021 roku. Radość nagrodzonych dzieci była ogromna, cieszyły się z dyplomów oraz nagród a rodziców rozpierała duma. 

Oficjalnie została również przekazana główna nagroda za zajęcie pierwszego miejsca za Wzorową Działkę Okręgu Opolskiego w 2021 roku. Zwycięzcy to Państwo Danuta i Władysław Jachimczak, którzy użytkują działkę na terenie Ogrodu ROD KOLEJARZ. Nagrodzeni jak również wszyscy działkowicze oraz Zarząd są bardzo dumni. 

W naszym ogrodzie jest wiele pięknych działek, może w przyszłym roku będzie więcej zgłoszeń do konkursu na Wzorową Działkę, do czego bardzo zachęcamy. 

 

Jarosław Synyszyn 

Wiceprezes ROD KOLEJARZ 

Zobacz galerię zdjęć:

zobacz wszystkie artykuły