70 - lecie ROD KOLEJARZ


,,Dzień Działkowca ROD KOLEJARZ w Kędzierzynie-Koźlu, w tym roku ten dzień był wyjątkowy, ponieważ obchodziliśmy 70 lecie powstania Ogrodu. Okrągły Jubileusz więc nie mogło zabraknąć znamienitych gości. W uroczystości dnia 26.08.2023r. swoją obecnością zaszczyciła nas Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle Pani Sabina Nowosielska, przedstawiciel Powiatu Kędzierzyn-Koźle Pan Piotr Jahn oraz Prezes Opolskiego Zarządu PZD Pan Bartłomiej Kozera. 

Zasłużonym i wieloletnim Działkowcom wręczone zostały odznaczenia i drobne upominki. Pogoda w tym dniu dopisała a bigos, grochówka i ciasto smakowały wyśmienicie. 

Dobry humor towarzyszył przez cały czas, najbardziej podczas konkursów, np. obierana jajek na czas, rzutu gumofilcem na odległość czy konkursach dla dzieci, które między innymi biegały na czas z jajkiem na łyżce. Oczywiście, żeby rozgrzać atmosferę przed każdym konkursem odbywały się specjalne pląsy i tańce. Pani Patrycja, prowadząca imprezę, gorąco dopingowała wszystkich uczestników. 

Ten dzień przeszedł już niestety do historii, pozostaną cudowne wspomnienia i liczne fotografie, do których będzie można w każdej chwili powrócić”

 

Jarosław Synyszyn. 

 

Zobacz galerię zdjęć:

zobacz wszystkie artykuły